Města Starého Plzence, Plzeňského kraje, MŠMT a NSA.
Kanoistika je dostupný sport pro všechny.
Přijímáme nové členy.
Základní informace o funkci oddílu kanoistiky.
Sport v přírodě ve sportovní skupině pod vedením certifikovaných trenérů je to nejlepší pro rozvoj dětské fyzické kondice i osobnosti.

Davis Cup 2009 - 6. kolo

23.5.2009 sehrál tým TO TJ Spartak Sedlec další zápas Davis Cupu doma proti DOLI Starý Plzenec.

Na kurty v Sedleci se dostavil favorizovaný tým DOLI v nejsilnější sestavě a zaslouženě zvítězil 4:1.

Karel Janoušek pouze chvilkami vzdoroval tlaku Tomáše Doležela, který si občas vybral vlastní, slabší okamžiky a svou vinou se připravil o přesvědčivější skóre v jednotlivých setech. Na druhém kurtu přehrál Aleše Pixu velmi dobrý soupeř Vladimír Váchal. Ve čtyřhře byl náš pár ve složení Jiří Novák a Karel rovnocenným soupeřem bratrům Váchalovým. Ve druhém setu jsme soupeře „vyvedli“ z kurtu. Bohužel, ve třetím, rozhodujícím setu měl více ze hry soupeř a zápas dovedl do vítězného konce. Příjemným zpestřením tohoto zápasu byla návštěva krojovaných krasavic ze Sedlece, neboť právě v tu dobu probíhaly Májové slavnosti. Škoda, že nám dívky nepřinesly více štěstí. V dalším zápase prohrál Jirka s V. Váchalem. Čestná chvíle Sedlece přišla poté, co Aleš porazil v pátém zápase svého soupeře 2:1.

Pro souboj DC s DOLI jsme záměrně nenominovali Milana Doležela, protože by se zjevně jednalo o otcovražedný souboj a jakýkoliv výsledek by mohl být spouštěcím mechanismem rodinného konfliktu.